Hakkımda

2015 yılında Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Öğrencilik yıllarımda mikrodenetleyiciler ile uğraştım. Hobi ve öğrenme amaçlı çeşitli projeler yaptım. Bunlarla birlikte Elektrikport.com ‘da ilgi alanlarım, mühendislik alanındaki gelişmeler  hakkında teknik makale, haber vb. içerikler yayınladım. (Bkz: Yayınladığım içerikler

2015 yılında Bursa Teknik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Anabilimdalında yüksek lisans eğitimime başladım. Ardında aynı üniversitede Elektrik Elektronik Mühendisliği Anabilimdalına geçiş yaptım. Yüksek lisans eğitimime devam ederken bilişim ve aydınlatma sektöründe iki farklı iş tecrübem oldu. Buralarda saha şefliği, ve aydınlatma kontrol kartları tasarımı yaptım.

2016 Yılından bu yana Bursa Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Anabilimdalında Araştırma Görevlisi olarak çalışıyorum. 8 Kanallı EEG Ölçüm Cihazı Tasarımı  tez çalışması ile yüksek lisans derecemi aldım. Şu an doktora eğitimime devam ediyorum. Çalışma konularımı biyomedikal, devreler ve sistemler, gömülü sistemler, makina öğrenmesi ve yapay zeka olarak özetleyebilirim.

Akademik Sayfam