Hakkımda

2010-2015 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünde lisans öğrenimime devam ettim. Öğrencilik yıllarımda mikrodenetleyiciler ile uğraştım. Hobi ve öğrenme amaçlı çeşitli projeler yaptım. Bunlarla birlikte Elektrikport.com ‘da ilgi alanlarım, mühendislik alanındaki gelişmeler  hakkında teknik makale, haber vb. içerikler yayınladım. (Bkz: Yayınladığım içerikler) Lisans bitirme tezimi PIC Mikrodenetleyici Tabanlı Gömülü Web Sunucusu üzerine yazdım ve gerçekledim.

2015 yılında Bursa Teknik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Anabilimdalında yüksek lisans eğitimime başladım. Ardında aynı üniversitede Elektrik Elektronik Mühendisliği Anabilimdalına geçiş yaptım. Yüksek lisans eğitimime devam ederken bilişim ve aydınlatma sektöründe iki farklı iş tecrübem oldu. Buralarda saha şefliği, ve aydınlatma kontrol kartları tasarımı yaptım.

2016 Yılından bu yana Bursa Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Anabilimdalında Araştırma Görevlisi olarak çalışıyorum. Şu an yüksek lisans tezim olan 8 Kanallı EEG Ölçüm Cihazı Tasarımı üzerine çalışıyorum. Çalışma konularımı biyomedikal, devreler ve sistemler, gömülü sistemler, makina öğrenmesi ve yapay zeka olarak özetleyebilirim.

Akademik Sayfam